B2B
Warszawa
Opublikowano 6 miesięcy temu

Masz doświadczenie na rynku nieruchomości i chciałbyś zrobić kolejny krok w karierze? Dopiero zaczynasz swoją przygodę, ale czujesz, że jesteś stworzony do tej pracy? Chcesz poczuć wolność wynikającą z braku tradycyjnych ram pracy? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i kompetencje, aby nadążać za nieustannie zmieniającym się rynkiem?

Zapraszamy Cię na pokład Roomme!

Poszukujemy doradców rynku nieruchomości, którzy dołączą do nowego biura w Warszawie. Potrzebujemy Cię jeśli w Twoim genotypie jest budowanie i rozwijanie relacji, bowiem będziesz brał udział w szeroko zakrojonych działaniach promujących markę oraz jej usługi. Zapewnimy Ci wsparcie kampanii marketingowych, rozpoznawalność na rynku oraz system szkoleń produktowych, sprzedażowych i tych związanych ze zmianami prawnymi. Wsparcie back office to nieustanny dostęp do know-how, abyś mógł działać maksymalnie skutecznie.

Oferujemy własny system sprzedażowy MatchMe, który pomoże Ci optymalizować swoje działania na rynku, finalizować transakcje i zarabiać dobre pieniądze.

Czego oczekujemy od kandydatów?

– Wykształcenia minimum średniego i wysokiej kultury osobistej

– Dbałości o detale i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

– Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów

– Umiejętności obsługi komputera i aplikacji wspomagających pracę pośrednika (prowadzimy również szkolenia wprowadzające)

– Zainteresowania rynkiem nieruchomości oraz przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresów jego funkcjonowania

– Otwartości i umiejętności słuchania i postawy prokonsumenckiej

Jakie będą Twoje obowiązki?

– pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości

– oferowanie innych komplementarnych usług

– współpracowanie z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami,

– prowadzenie marketingu nieruchomości zgodnie z indywidualną strategią,

– przygotowywanie profesjonalnych ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości,

– negocjowanie umów,

– branie udziału w profesjonalnych szkoleniach,

– uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,

– utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami,

Co oferujemy?

– Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (progresywny system prowizyjny)

– Pełne wdrożenie do pracy pośrednika w formie szkoleń i konsultacji z back office

– Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, CRM, narzędzia analizy i agregatory ofert)

– Szkolenia produktowe, sprzedażowe i prawne w ramach rozwoju systemu MatchMe

– Nowoczesną i wygodną przestrzeń biurową w centrum Warszawy

– Wsparcie całego zespołu warszawskiego oraz centrali, wymianę know-how, przyjazną atmosferę

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Doradca Rynku Nieruchomości

Blogs
Inne popularne artykuły

Powiązane magazyny